По вопросу сотрудничества с сайтом:

manager @ evo.org.ua

Відбувся розіграш кубку Evolution з регбі 31 августа 2017

Гра має відбутися за будь-яких умов – це позиція Федерації регбі Хмельницької області. Навіть відмова супротивника приїхати на гру не стала причиною відміни матчу. Дві місцеві команди зійшлися у двобої за призи від спортивного клубу “Evolution”.

Остання неділя літа у Хмельницькому відзначилася надзвичайною спекою. Але висока температура та факт, що київський клуб знехтував календарною грою Чемпіонату України з регбі-15, не завадив хмельницьким регбістам вийти на поле. РК “Хмельницький” та РК “Поділля” з честю врятували цю регбійну неділю.

Отже, 27 серпня у Хмельницькому на центральній спортивній арені – стадіоні “Поділля” місцевий регбійний клуб мав зіграти заплановану гру чемпіонату України проти київського “Антареса”. До гри готувалися, запрошували глядачів, налаштовувались на перемогу.

Але сталося не так, як гадалося. З певних причин столична команда не прибула на гру в Хмельницький. Їй зарахована технічна поразка із рахунком 0:30. А щоб не залишати хмельницьких вболівальників без свята під назвою регбі Федерацією регбі було організовано та проведено розіграш Кубку та призів від спортивного клубу “Evolution”.

У двобої зійшлися дві місцеві команди РК “Поділля” та РК “Хмельницький”. Після запеклої боротьби (через спеку – у прямому, через справжні пристрасті на полі – у переносному значенні) було зафіксовано остаточний рахунок – 41:17. Більш досвідчені хлопці з “Поділля” здійняли на головою кубок “Evolution”. Але як водиться у подібних іграх програвших не було (програв хіба що “Антарес”, який не приїхав). Гравці РК “Хмельницький” також були нагороджені за впевнену гру та волю до перемоги. Наприкінці у дружній атмосфері пройшов так званий “третій тайм”.

Наступна гра на нашому центральному стадіоні пройде 10 вересня. У гості до подолян приїде регбійний клуб “Сокіл” (м. Львів). Саме ці дві команди і будуть боротися за перемогу у західному дивізіоні Чемпіонату України.

Приходимо та вболіваємо за нашу команду. Адже регбі – це наша гра!

Джерело: rugbykm.com

They are impressed with our services

testimonial 1

"За@ебись качалка, то что надо!."

Начинающий Качила

testimonial 2

Я раньше бухал и вобще был аморальным типом. Теперь в ЗОЖ и только качалка

Миха Химач